Język czeski

Język naszych południowych sąsiadów jest dla nas, Słowian, dość łatwy do opanowania, choć oczywiście, jak to w nauce języków obcych bywa, jego nauka wymaga sumienności i regularności.

Jeżeli chcesz bez problemów dogadać się w restauracji, zamówić noclegi, kupić bilet na metro – pomogę Ci w tym szybciej, niż myślisz!

Jeżeli znajomość języka czeskiego jest Ci potrzeba do pracy – nie ma problemu! Nauczę Cię języka biznesowego lub tego związanego z usługami, prawem jazdy, służbą zdrowia, transportem i z innymi branżami, których aktualnie potrzebujesz.

Najczęściej pracuję w ramach kursów indywidualnych oraz grupowych w firmach bądź w miejscach wcześniej uzgodnionych. Nie prowadzę typowej stacjonarnej szkoły językowej.

Pojedyncze zajęcia mogą trwać 60 bądź 90 minut – sam o tym decydujesz, jak również o tym, ile razy w tygodniu chcesz się ze mną spotkać.

Zajęcia prowadzę na wszystkich poziomach zaawansowania, na terenie całego Dolnego Śląska (po wcześniejszym omówieniu zasad współpracy). Wystawiam faktury VAT.

MOJA METODA UCZENIA JĘZYKA CZESKIEGO

Języka czeskiego uczę już ponad 10 lat. Pracowałam z ludźmi różnych zawodów, zainteresowań i oczekiwań co do tego, jak lekcje języka czeskiego powinny wyglądać.
Poza uczeniem czeskiego, zajmuję się również tutoringiem, mediacjami i myśleniem wizualnym. To właśnie moje zainteresowania i chęć ciągłego rozwoju sprawiły, że wypracowałam własną metodę nauczania.
Moja metoda to trzy istotne elementy:
– narzędzia tutoringu
– myślenie wizualne
– metody aktywizujące oparte na moich autorskich grach i zabawach językowych (o których mówię podczas swoich szkoleń).
Czasem, kiedy grupa jest złożona z samych indywidualistów, wykorzystuję też triki mediacyjne 😉

Napisz do mnie w tej sprawie jak najszybciej, a ustalimy szczegóły!