Kopalnia Talentów

Zastanawiałeś się kiedyś nad tym, czym właściwie jest talent? Czy to dar, na który nie masz wpływu (albo się go ma, albo nie!), czy może umiejętność, którą można wyćwiczyć?

Aby odkryć swój talent, należy być przede wszystkim uważnym, skupionym na sobie i swoich mocnych stronach. Trzeba się też trochę poddać intuicji. A przede wszystkim należy być nastawionym na rozwój! Dla tego, komu się nie chce, kopalnia talentów pozostanie na zawsze zamknięta!

Chcesz odkryć ze mną swoje talenty? Wyobraź sobie, że stoisz u wejścia do wielkiej, ciemnej kopalni. Chcesz do niej wejść, ponieważ ciekawi Cię, co jest w środku, ale też trochę się boisz. Nie wiesz, czego oczekiwać… Kopalnia Cię wciąga, ale jednocześnie odrzuca. Boisz się, że w środku może wcale nie będzie tak ciekawie, kolorowo, tajemniczo, jak to sobie wyobrażasz.

Co jednak stoi na przeszkodzie, abyś do niej wszedł? Z pewnością strach przed nieznanym, przed rozczarowaniem. Być może również Twoje myśli – „Eee, nie chce mi się; poddaję się! nie wejdę tam!; Jest mi dobrze tu, gdzie jestem!; Jestem słaby w chodzeniu po omacku!”. Takie myślenie to właśnie zabójca Twojego talentu! Wystarczy drobna zmiana, a sam zobaczysz, ile talentów możesz w sobie odkryć!

Jeśli chcesz, będę Ci towarzyszyła w tej podróży! Znam pewne sztuczki, mam doskonałe narzędzia i doświadczenie, dzięki którym podróż do KOPALNI TALENTÓW zakończy się odkryciem tego jednego diamentu! WIĘCEJ NA TEN TEMAT NA MOIM PROFILU FB  „KOPALNIA TALENTÓW”