O mnie

Witaj na mojej stronie!

Zakładam, że skoro mnie tu znalazłeś, interesujesz się tematami, które są bliskie również mi. Abyśmy mogli się bliżej poznać i być może (na co już się cieszę!:) ) nawiązać dalszą współpracę, pozwól, że się przedstawię i trochę o sobie opowiem. Chciałabym krótko nakreślić to, czym zawodowo zajmuję się na co dzień i co przynosi mi olbrzymią satysfakcję!

W dużym skrócie: jestem wykładowcą akademickim  (doktor nauk humanistycznych, adiunkt w Uniwersytecie Wrocławskim), lektorką języka czeskiego, certyfikowanym tutorem i mediatorem cywilnym. Mam na swoim koncie wiele publikacji naukowych i wystąpień podczas konferencji polskich i zagranicznych, ale najważniejszym łącznikiem wszystkiego, czym się zajmuję jesteś Ty i Twoja potrzeba samorozwoju

Często towarzyszę w podróży poprzez różne historie, przybliżam tajniki języka i kultury czeskiej, jestem przewodnikiem i towarzyszem w podróży tutorskiej do głębin ukrytych talentów, umożliwiam ich odkrywanie i dalszy rozwój. Stwarzam sprzyjające warunki do tego, aby za pomocą różnych narzędzi (tutorskich, coachingowych, psychologicznych, ale też kulturowych, filozoficznych i społecznych) dotrzeć do swojego celu (choć tak naprawdę to nie sam cel jest ważny, ale właśnie ta mozolna, ale jakże kreatywna droga do niego!!).

Pomagam sprecyzować potrzeby i pogłębiać umiejętności, szlifować talenty i rozwijać ciekawość świata tak, by każdy, kto się do mnie zwróci, poczuł w sobie siłę i moc do robienia tego, czego potrzebuje na danym etapie swego życia.

Robię to wszystko, ponieważ towarzyszenie drugiemu człowiekowi w jego samorozwoju i przyczynianie się do niego, jest największą wartością, jaką mogę otrzymać w zamian, wartością, która codziennie napędza mnie do dalszej pracy i sprawia, że nigdy się nie nudzę. 

Dotąd współpracowałam m.in. z takimi firmami jak: C.H. Robinson, Mc Cain Poland, Cloud Testing sp. z o.o., Karkonoski Park Narodowy, szkołami wyższymi: Dolnośląska Szkoła Wyższa, Wyższa Szkoła Zarządzania Edukacja, na co dzień jestem wykładowcą w Instytucie Filologii Słowiańskiej, w Zakładzie Bohemistyki Uniwersytetu Wrocławskiego.