WARSZTATY DLA LEKTORÓW – DESIGN THINKING EDU – AKTYWIZACJA – TAK BYŁO:


Było inspirująco – to przede wszystkim! Podczas warsztatów (20.10.18) dzieliliśmy się własnymi doświadczeniami edukacyjnymi. W gronie praktyków rozmawialiśmy o różnego rodzaju problemach podczas prowadzonych zajęć i wspólnie myśleliśmy nad najlepszym rozwiązaniem w danej sytuacji . To w bloku ostatnim – czwartym. A co wcześniej?

Bloki II i III okazały się pełne inspiracji i kreatywnego myślenia. Poza wypróbowywaniem „na własnej skórze” różnego rodzaju gier edukacyjnych, które zaproponowałam, Uczestnicy mieli możliwość samodzielnego projektowania zabaw językowych. Pomysłów było sporo!

Blok I to przede wszystkim wiedza teoretyczna, dotycząca procesów zapamiętywania i uczenia się. Podczas tych 90 minut Uczestnicy dowiedzieli się m.in. jak podczas zajęć wykorzystywać metodę myślenia wizualnego.

Co tu dużo pisać – szkolenie uważam za udane i chyba zdjęcia to potwierdzają – wszyscy uśmiechnięci i aktywni! Więcej fotek znajdziecie na moim profilu Fb i na Instagramie.

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

Ta witryna wykorzystuje usługę Akismet aby zredukować ilość spamu. Dowiedz się w jaki sposób dane w twoich komentarzach są przetwarzane.