WARSZTATY DLA LEKTORÓW

Zapraszam na warsztaty dla lektorów języków obcych z cyklu:

DESIGN THINKING EDU
(czyli: MYŚLENIE PROJEKTOWE W EDUKACJI) – AKTYWIZACJA

Szkolenie ma formę warsztatów ujętych w 4 bloki tematyczne (każdy blok trwa 90 minut):

I blok – teoretyczny: kompetencje lektorów i nauczycieli języków obcych, efekty kształcenia a metody aktywizujące, rola metod aktywizujących w nauczaniu i korzyści wypływające z ich stosowania podczas zajęć, proces zapamiętywania i uczenia się, taksonomia Blooma;

II i III blok – praktyczny, warsztatowy: wykorzystywanie niekonwencjonalnych pomysłów do konwencjonalnych zadań, projektowanie gier i zabaw językowych, odniesienie ich do efektów kształcenia i taksonomii Blooma;

IV blok – praktyczny, teoretyczny: sytuacje kryzysowe w grupie, z czego wynikają? Jak na nie reagować? Różne typy osobowości i ich wpływ na przebieg zajęć;
Szkolenie dedykowane jest osobom zainteresowanym doskonaleniem umiejętności stosowania metod aktywizujących podczas zajęć języka obcego (a więc szczególnie nauczycielom i lektorom języków obcych).

Podczas 8-godzinnego spotkania jego uczestnicy będą m.in. poznawać różne metody aktywizujące, będą, bazując na doświadczeniach własnych i trenera, rozwijać własną kreatywność, projektować gry językowe i dyskutować o najlepszych metodach zapamiętywania i aktywizacji.
W czasie warsztatów będziemy również dyskutować o efektach kształcenia, a każdą z zaprojektowanych gier językowych będziemy analizować pod kątem zdobywanej wiedzy, umiejętności i kompetencji społecznych.
Na koniec zmierzymy się z tematem sytuacji kryzysowych w grupie, czyli porozmawiamy o tym, co robić, kiedy podczas zajęć spotkają się introwertyk, ekstrawertyk, dowódca, dyskutant, malkontent i my – lektorzy.

Trener i organizator: dr Kamila Woźniak – certyfikowany tutor i mediator, wykładowca akademicki (UWr), lektorka języka czeskiego z ponad 10-letnim doświadczeniem w nauczaniu, autorka książek i artykułów naukowych, właścicielka firmy szkoleniowej: Kamila Woźniak. Mediacje i Szkolenia

Termin: 20 października 2018 r. (sobota)

Godzina: 9.00 – 16.45

Miejsce: Wrocławski Kompleks Szkoleniowy, ul Racławicka 15/19 (dostęp do bezpłatnego parkingu)

Cena: cena promocyjna przy zgłoszeniu się do 20 września: 200 zł brutto/osoba; cena regularna: 250 zł brutto/osoba (cena zawiera materiały szkoleniowe, zaświadczenie o ukończeniu szkolenia, serwis kawowy i przekąski)

Termin zgłoszeń: do 10 października 2018 r.

Zgłoszenia: mailowo na adres: kontakt@kamilawozniak.com

Ilość miejsc w grupie: 15SZKOLENIE

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

Ta witryna wykorzystuje usługę Akismet aby zredukować ilość spamu. Dowiedz się w jaki sposób dane w twoich komentarzach są przetwarzane.