Polsko-czeski biznes? Czemu nie?!

Jeśli prowadzicie własny biznes i zastanawiacie się nad kierunkami rozwoju oraz zagranicznymi partnerami, polecam Czechy! 

Wrocław ma doskonałe położenie, jeśli chodzi o współpracę z naszym południowym sąsiadem, a i ten jest zainteresowany tutejszym rynkiem gospodarczym. Na Dolnym Śląsku już od wielu lat realizowane są różnego rodzaju inicjatywy nie tylko biznesowe, ale społeczne i kulturowe.

Dolnośląska Izba Gospodarcza jest jednym z tych podmiotów, które szczególnie dbają o szerzenie sieci networkingowych, a wyrazem tego będzie najbliższe Dolnośląsko-Czeskie Forum Gospodarcze. Spotkanie firm dolnośląskich z firmami czeskimi odbędzie się już za niecałe dwa tygodnie w Pradze, w Ambasadzie RP. Będę uczestniczyć w tym spotkaniu i już się cieszę na nowe kontakty biznesowe i wymianę doświadczeń! Po powrocie z pewnością napiszę więcej!

A swoją drogą – czy nie sądzicie, że znajomość języka czeskiego jest w związku z tym pożądaną umiejętnością, którą warto zdobyć? Jeśli zastanawiacie się nad rozpoczęciem kursu podstawowego – zdradzę tajemnicę jeszcze przed oficjalnymi ogłoszeniami – NIEDŁUGO ROZPOCZNĄ SIĘ ZAPISY DO GRUPY POCZĄTKUJĄCEJ. Zajęcia ruszą po Nowym Roku, będzie intensywnie, naukowo, językowo i jak zawsze – INSPIRUJĄCO! Już teraz gorąco zapraszam!

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

Ta witryna wykorzystuje usługę Akismet aby zredukować ilość spamu. Dowiedz się w jaki sposób dane w twoich komentarzach są przetwarzane.